školní rok 2020-2021

5.10.2020


Milí žáci,

zase se budeme na čas setkávat prostřednictvím webových stránek, popřípadě telefonicky nebo s využitím internetových hovorů.

Těší mě, že se nám podařilo v září vyjít ven a že jste si mohli vyzkoušet práci v plenéru. Zvláště pro vás starší je to velký přínos a je to jedna z možností jak pokračovat v těchto 14 dnech, kdy je škola uzavřena a venku je stále pěkně.S vámi mladšími jsme zvládli ještě malovat a také ušít zvířátka a zákusky z filcu. Teď v prostředí domova budete mít dost času rozšířit sbírku, protože víte, jak na to ... a jistě máte poblíž někoho, kdo vám případně může poradit.


Naše výuka tak může chvíli běžet klidným tempem v prostředí domova s pomocí skicáků, protože jste šikovní - náměty a studie zvládnete i sami.

A až se vrátíme do školy, můžeme se zase věnovat více malbě, kresbě uhlem a prostorovým činnostem.

Těším se na vaše obrázky a brzy na shledanou v ateliéru

a hlavně buďte zdrávi

Vaše S.Králová


  • Pokud si chcete vyzvednout skicáky, popř. jiné věci k tvorbě z ateliéru, ozvěte se raději předem telefonicky (jsem tam často, ale ne pořád)
  • Distanční výuka
    • vždy od pondělí na těchto stránkách pro jednotlivý týden
    • bude rozdělena pro mladší a starší žáky a studenty tak, aby jste si mohli vybrat co je vám blízké
    • je založena na dobrovolnosti, ale to ostatně celá výuka v základní umělecké škole, děláme to pro přece pro radost z tvorby
  • FOTOGALERIE ke sdílení tvorby s vašimi spolužáky bude stejně jako v loňském roce, pokud budu mít obrázky od vás (zaslat lze pomocí email szusmb@sajt.cz, skype, hangout)